Transport gratuit în toată lumea pentru comenzi de peste 200EUR

Portal de suport | Contact

CO2 Artiștii - o preluare globală

S-ar putea să fi observat ...

Aquascaping este o formă de artă. Este nevoie de un anumit nivel de pricepere pentru a crea ceva frumos subacvatic folosind plante vii, lemn și stâncă. Ne place să ne gândim la asta ca la o "artă vie". Deci, am decis să oferim prietenilor noștri aquascaper titlul de "CO2 Artist'

Ne-am conectat cu Aquascapers din diferite țări, sperăm să vă putem arăta diferite stiluri și să vă inspirați să încercați noi modele. Fiecare țară din lume are propria sa frumusețe unică și cea a noastră CO2 Artiștii nu diferă. Cu fiecare membru nou al echipei noastre, salutăm un nou Aquascape plin de frumusețe și inspirație.


Vom împărtăși o mulțime de fotografii pentru a vă ține la curent cu tot ceea ce fac artiștii noștri. Dacă aveți întrebări, nu ezitați să contactați unul dintre artiștii noștri pentru sfaturi sau sfaturi pentru a vă ajuta în propriile proiecte. Artiștii noștri actuali au niște planuri minunate pentru kiturile noastre Pro Se Regulator de testat.


Artiștii noștri ...


Art Commisso

Artistul nostru din Canada este un aquascaper competitiv, pasionat de hobby-uri și designeri de acvariu din Hamilton, Ontario.

Art a concurat în direct la experiența acvatică din Chicago, alături de echipa sa, The Aquascapers Collective, plasând 1st în 2016 și 3rd în 2017. De asemenea, concurează la nivel internațional în competiții precum IAPLC și AGA.

Sascha Hoyer


Artistul nostru din Germania este bine cunoscut pentru acvaculturile sale spectaculoase detaliate, care de cele mai multe ori depășesc suprafața apei. Toate lucrările sale curente și anterioare sunt disponibile pentru a fi verificate pe paginile facebook și instagram. Asigurați-vă că următorul dvs. Sascha va vedea cum se apropie cel mai recent aquascape cu trusa noastră

Dan Harris

Artistul nostru Co2 din Marea Britanie

Dan, care se bazează pe coasta de sud a Marii Britanii, este bine cunoscut pentru acvaculturile sale. Cu un loc puternic 2nd în UKAC în 2016, el a arătat că are ceea ce este nevoie pentru a concura cu cele mai bune. În acest an, UKAC se întoarce din nou și susținem Dan tot drumul.

Mate Molner

AKA - TheCineScaper este artistul nostru din Ungaria. Un cinematograf cu o pasiune pentru Aquascaping face combinația perfectă. Check out paginile lui youtube & instagram pentru a vedea de ce este în echipa noastră

Samuele Gamberini

Artistul nostru din Italia. O tara cunoscuta de-a lungul secolelor pentru mari artisti si atunci cand vine vorba de Aquascaping Samuele cu siguranta ne arata cum sa facut, in stil italian. Urmați-l pe Facebook și pe instagram pentru a vedea ce urmează.

Andrian Jutba

Artistul nostru din Filipine. Înconjurat de peisaje uluitoare, Andrian nu are lipsă de inspirație. Desigur, arată în aquascapes sale. Cu un recent clasament IAPLC al 463, suntem mândri că îl avem pe echipă.

JP Gomes

Artistul nostru din Portugalia. JP a creat multe aquascape uimitoare și are planuri minunate de a pune echipamentul nostru la o bună utilizare. Check out instagram și paginile Facebook. Asigurați-vă că îl urmăriți pentru a vedea ce poate crea cu ajutorul nostru

Stefan Pracht

Artistul nostru din Olanda a făcut apariții în competițiile Aquascaping pentru o perioadă de timp și din motive întemeiate. Suntem încântați să îl avem în echipă și să vă îndemnăm să-l urmați pe Facebook pentru a afla ce va face cu echipamentul nostru.